Micromaxx – elektronarzędzia, sprzęt spawalniczy, narzędzia techniczne

U nas znajdziesz profesjonalne rozwiązania! Sklep internetowy micromaxx.pl to miejsce stworzone z myślą o specjalistach, poszukujących szerokiego wyboru najlepszych jakościowo produktów. W naszym asortymencie dostępny jest półautomat spawalniczy, kompresor bezolejowy, pas transportowy – wszystko znanych i cenionych marek.

Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę sprzętu spawalniczego. Dostępne są w sprzedaży zarówno urządzenia, np. półautomat spawalniczy, przecinarka plazmowa, czy reduktor, jak i akcesoria w postaci między innymi przyłbic. Jednak nie ograniczamy się do jednego działu. Staramy się zaoferować ciekawe rozwiązania możliwie najszerszej grupie
odbiorców. Nasza kompleksowa oferta daje okazję zakupu urządzeń z górnej półki, pomocnych w obróbce skrawaniem, pracach budowlanych i remontowych, transporcie oraz wielu innych obszarach. Posiadamy także urządzenia do czyszczenia oraz duży wybór chemii technicznej i budowlanej.

Warto dokładnie zapoznać się z naszymi propozycjami, gdyż każdy oferowany przez nas produkt to wyrób jednej z wiodących krajowych bądź światowych marek. Ponadto organizujemy promocje, dzięki którym pełnowartościowe produkty można nabyć w atrakcyjnej cenie. Bądź na bieżąco z naszą ofertę i daj się zaskoczyć obniżką cen!