Jak kupować?

Zakupy w kilku krokach

1. Wysyłka i stany magazynowe

Działamy na starych zasadach handlowych. Znaczy to tyle, że towar wysyłany jest do Państwa bezpośrednio z naszego magazynu, co gwarantuje zgodność z opisem produktu oraz służy jako zapewnienie, skąd pochodzi produkt - mogą Państwo być pewni, że jest to fabrycznie nowy i oryginalnie zapakowany towar. W wyjątkowych sytuacjach towar wysyłamy z magazynu dostawców.  Stany sklepowe towaru pokrywają się z stanami fizycznymi na sklepie.

2. Złóż zamówienie

Po potwierdzeniu dostępności danego produktu / produktów złóż zamówienie. Wypełnij swoje dane i postępuj zgodnie z instrukcjami.

3. Czekaj na kontakt

Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z transakcji. Kontaktujemy się z większością kontrahentów, zwłaszcza, jeżeli występują jakiekolwiek wątpliwości związane z dokonanymi zakupami. Wkrótce po sfinalizowaniu transakcji należy spodziewać się faktury VAT bądź paragonu dołączonego do przesyłki.

 

Wysyłka

Towar wysyłamy w tym samym dniu zamówienia (opcja za pobraniem), przy opcji płatności internetowych towar wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu należności na koncie. STANY SKLEPOWE POKRYWAJĄ SIĘ Z STANAMI MAGAZYNOWYMI.

 

Promocje

Nasz sklep oferuje jedne z najniższych cen w sieci - dzieje się to za sprawą wieloletniej współpracy z czołowymi producentami. Dzięki owocnej współpracy zdołaliśmy uzyskać wysokie rabaty, a co za tym idzie, nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Większość produktów, które oferujemy znajduje się w stałej, atrakcyjnej promocji, ponadto okresowo tworzymy dodatkowe, jeszcze bardziej wyjątkowe promocje!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl